Proffnet

Loading page

Platforma e-Learningowa dla firm
e-learning

Prowadź niczym nie ograniczone szkolenia i kursy online. Rozwijaj kompetencje pracowników

Podnoszenie kwalifikacji

Szkolenia online z materiałami multimedialnymi i dokumentami do pobrania

Testy kompetencyjne

Wiedza weryfikowana przez testy z losowym rozkładem pytań i odpowiedzi.

Efektywna nauka

Samo oceniające kursy z metodyką weryfikacji poprawności treści merytorycznej

Aktywny terminarz szkoleń

Konfigurowalne powiadomienia o terminach kursów oraz wygaśnięciu uprawnień.

Odnoszące sukcesy firmy ciągle doskonalą swoją kadrę.

uniLearning jest systemem e-learningowym, który umożliwia prowadzenie dowolnych kursów i szkoleń online w firmie. Wystarczy komputer z przeglądarką internetową, aby każdy uczestnik szkolenia mógł odbyć kurs w dowolnym miejscu i dogodnym dla siebie czasie.

Dopasowana nomenklatura

FUNKCJONALNY

Tworzenie kursów i szkoleń online nigdy nie było tak proste.

Kursy i szkolenia

Obawiasz się, że stworzenie kursu to bardzo skomplikowany proces, który wymaga oprócz wiedzy merytorycznej sporych umiejętności technicznych z pogranicza informatyki i programowania? Nic bardziej mylnego. System uniLearning w sposób intuicyjny pozwoli Ci stworzyć kurs online na dowolny temat. Zawartość merytoryczną wprowadzisz za pomocą edytora tekstu, którego obsługa zbliżona jest do pracy z programem MS Word. Jeśli Twój kurs jest bardzo obszerny z łatwością podzielisz ją na rozdziały. Bez problemu dodasz wszelkie materiały multimedialne w postaci filmów oraz grafik, a także zamieścisz dodatkowe pliki z materiałami do pobrania. Narzędzie do powielania kursów ułatwi Ci uruchomienie na nowo szkoleń, które odbywały się w przeszłości.
e-learning kursy i szkolenia Dopasowana nomenklatura Dopasowana nomenklatura

Samosprawdzające testy

Chcesz, aby tworzone przez Ciebie kursy były skuteczne? Utwór samosprawdzający z test jedno lub wielokrotnego wyboru tak, aby uczestnicy kursu mogli bezstresowo zweryfikować świeżo nabytą wiedzę. Ty dzięki temu już po kilku rozwiązanych testach będziesz miał możliwość dokładnej analizy, które pytania sprawiają najwięcej trudności. Sam wybierzesz czy może warto je poprawić, a może uzupełnić materiał szkoleniowy o dodatkowe informacje. Przecież masz do dyspozycji wygodny i intuicyjny edytor tekstowy. Nawet jeśli błąd był w przygotowanym teście, zawsze możesz zweryfikować ocenę skuteczności szkolenia.
Samosprawdzające testy

Zarządzanie uczestnikami

Możliwość kierowania całych zespołów ludzi na wybrane szkolenia jest dla Ciebie kluczowa? A może chcesz, aby szkolenia dla niektórych pracowników mogli tworzyć tylko niektórzy Organizatorzy kursów? System uniLearning pozwoli Ci przypisać wybrane grupy użytkowników do odpowiednich Organizatorów. Dzięki temu masz pewność, że odpowiednie osoby zostaną przypisane do poszczególnych kursów. Wbudowany system powiadomień zadba, aby każdy uczestnik kursu został o nim wystarczająco wcześnie poinformowany, a także przypomni im o jego zakończeniu przed końcem szkolenia. Dodatkowo zawsze możesz wydrukować listę uczestników wraz ze szczegółami kursu i powiesić ją w widocznym dla pracowników miejscu. Pozwoli Ci to skierować na kurs nawet osoby, które nie mają firmowego adresu e-mail czy telefony.

Protokoły i certyfikaty

Wymaga się od Ciebie dobrego udokumentowania uprawnień i kursów dla pracowników w Twojej firmie. Nic prostszego. Jednym kliknięciem wygenerujesz certyfikaty ze szkolenia dla wszystkich pracowników, którzy skutecznie go zakończyli. Generator certyfikatów stworzony jest w postaci wygodnego kreatora, który umożliwia dokonywanie niezbędnych korekt oraz dopisywanie potrzebnych informacji. Każdy wygenerowany w ten sposób certyfikat będzie dostępny zarówno w oknie kursu jak i w kartotekach poszczególnych użytkowników.

Zestawienia i raporty

Zdarza Ci się szukać kiedy wygasają uprawnienia pracowników lub do kiedy były ważne ich kursy? W uniLearning w dowolnej chwili możesz odszukać, kto i w jakim typie kursu brał udział. Do Twojej dyspozycji oddany jest specjalnie do tego celu opracowanego kreator zestawień kursów. Dzięki niemu każda informacja dostępna jest w parę kliknięć. Każde zestawienie możesz wyeksportować do formatu MS Excel.

WYGODNY

Pierwszy tak przyjazny system e-learningowy.

Intuicyjny interfejs

Obawiasz się, że wdrożenie systemu E-learningowego będzie oznaczało długie godziny spędzone na nauce nowego oprogramowania? Niepotrzebnie. Obsługa systemu uniLearning przypomina prace z systemem Windows. Znajdziesz tutaj dobrze znany Ci pulpit z ikonami, menu start i pasek powiadomień. Poszczególne funkcje programu uruchamiane są w nowych oknach, które możesz dowolnie rozmieszczać i przesuwać
Intuicyjny interfejs

Dopasowana nomenklatura

Nowe oprogramowanie kojarzy Ci się koniecznością nauki nowych pojęć? Nie tym razem. Specjalnie zaprojektowany słownik pozwoli na zmianę nazwy każdego elementu programu – tak, byś zamiast uczyć się nowych określeń mógł posłużyć się tymi, których w Twojej firmie używa się od dawna.

Personalizacja ustawień

Lubisz korzystać z elastycznych narzędzi? Świetnie! Inteligentny system zapisu uniLearning zachowa indywidualne ustawienia programu dla każdego użytkownika. Wystarczy, że jednorazowo zmienisz szerokość kolumn, sposób sortowania danych, kolejność ikon na pulpicie, czy nawet sposób otwierania nowych okien, a system automatycznie zachowa je dla Ciebie. Dzięki temu następnym razem, gdy się zalogujesz, będziesz mógł skoncentrować się tylko na tym, co dla Ciebie naprawdę ważne.

BEZPIECZNY

Zabezpieczenia danych klasy Premium.

Szyfrowane połączenie

Doceniasz wygodę pracy z narzędziami dostępnymi online, ale obawiasz się o bezpieczeństwo przesyłanych danych? System uniLearning łączy jedno i drugie. Dostęp do systemu jest możliwy tylko za pośrednictwem bezpiecznego protokołu HTTPS, a wszystkie wprowadzane dane są automatycznie szyfrowane. Dzięki temu możesz być pewien, że nikt nie przechwyci bądź w sposób nieautoryzowany nie zmieni danych w systemie. Jednocześnie dostęp do systemu jest prosty jak korzystanie z przeglądarki internetowej.
Intuicyjny interfejs

Autozapis i walidacja danych

Zdarza Ci się odejść od komputera bez kliknięcia przycisku „Zapisz”? Bez obaw. Wbudowany w uniLearning system automatycznego zapisu zachowuje dla Ciebie wpisywane informacje. Zastosowana w programie weryfikacja wprowadzanych danych zapewnia, że wszystkie wymagane pola zostały poprawnie uzupełnione, a tam gdzie to potrzebne podpowie Ci również ich prawidłowy format.

Wbudowany firewall

Obawiasz się wycieku ważnych informacji zamieszczonych w Twoich szkoleniach? Niepotrzebnie! Firewall wbudowany w system skutecznie uniemożliwi zalogowanie się do uniLearning z niedozwolonych lokalizacji. Możesz w łatwy sposób określić pulę adresów IP, które mają być blokowane lub tych, z których ma być możliwe zalogowanie się do programu.

Pełna rejestracja operacji

Chcesz mieć kontrolę nad działaniami Organizatorów kursów i ich Uczestników? To dla nas zrozumiałe, dlatego każda operacja dokonana w systemie uniLearning jest szczegółowo rejestrowana wraz z informacją o użytkowniku oraz datą i godziną jej wykonania. W ten sposób jako nadzorca systemu możesz szybko sprawdzić źródło każdej informacji. Np. dotrzeć do informacji kto manipulował datami rozpoczęcia i zakończenia danego kursu lub zmieniał ocenę skuteczności szkolenia dla jego uczestników.

PRECYZYJNY SYSTEM UPRAWNIEŃ

Możliwość dania dostępu Organizatorom szkoleń do określonych grup pracowników dla Ciebie kluczowa? System uniLearning pozwala w prostu sposób na zdefiniowanie dowolnych grup Uczestników, a przez to na kierowanie ich tylko na określone szkolenia. Dodatkowo możesz także ograniczyć posiadane uprawnienia każdemu Organizatorowi kursu z osobna, a następnie rozszerzać je w miarę zdobywania przez niego doświadczenia.

Zaufali nam

Od 2002 r. grono naszych zadowolonych klientów tworzą między innymi: